Hypotéka mbanky - mHypotéka

4. dubna 2015 v 12:31
mBanka se zaměřuje na hypotéky do 3,5 miliónu a maximálně 50% LTV (loan to value) - poměr výše úvěru vůči odhadní ceně nemovitost. Podle oficiálních textů je možné zažádat o hypotéku přesahující 50-ti procentní LTV avšak s největší pravděpodobností nebude schválena. Výhodou hypotéky od mBank je tvz. Bilanční mechanismus (mBilans), který vám pomůže ušetřit na úrocích.

Výhody mHypotéky

  • vyřízení i zpracování hypotéky je zdrama
  • mimořádné splátky i předčasné splacení jsou zdarma
  • variabilní úroková sazba
  • úvěr až na 45 let
  • možnost refinancování nevýhodného úvěru od jiné banky
  • bilanční mechanismus mBilans

Bilanční mechanismus mBilans

Mbilans vám pomáhá snižovat úroky z hypotéky na základě nevyčerpaných finančních prostředků z poskytnutého úvěru. Aktuální výše úroku se pak dá vypočítat pomocí vzorce:
aktuální výše jistiny - průměrný zůstatek na mBilans = základ pro výpočet úroků
Bude-li vám poskytnut úvěr ve výši 1 000 000 Kč a váš průměrný zůstatek na účtě mBilans bude 200 000 Kč výše vašich úroků bude jako by vám byl poskytnut úvěr ve výši 800 00 Kč.

Refinancování úvěru

Pokud už splácíte hypotéku od jiné banky a nabídka od mBank vám přijde výhodnější můžete jednoduše požádat o refinancování úvěru. V případě, že jste neměli žádné problémy se splácením a splacíte déle než 18 měsíců je vše rázem jednodušší, nemusíte předkládat potvrzení o příjmu a refinancování vám bude poskytnuto do 24 hodin.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama